Frequently Asked Questions

1. Jaki jest czas realizacji zamówienia paleniska ogrodowego?

Palenisko ogrodowe produkowane jest na indywidualne zamówienie Klienta. Produkcja rozpoczyna się w momencie finalizacji złożonego zamówienia, tj. zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym. Czas produkcji wynosi 2-3 tygodnie. Po uwzględnieniu czasu przeznaczonego na dostawę produktu, całkowity czas realizacji zamówienia wynosi 3-4 tygodnie.

2. Jaki jest termin dokonania płatności za zamówienie?

Termin dokonania płatności, tj. finalizacja zamówienia, wynosi 3 dni robocze od daty jego złożenia. W przypadku nie terminowej wpłaty zamówienie zostaje anulowane.

3. Na jaki numer bankowy należy dokonać płatności za zamówienie i jak je zatytułować?

Płatności za zamówienie należy dokonać na numer bankowy 36 1090 1098 0000 0001 3524 5445 (Santander Bank Polska). Tytułem wpłaty należy wpisać numer zamówienia oraz imię i nazwisko zamawiającego.

4. Jaki jest koszt transportu zamówienia?

Koszt dostarczenia zamówienia na terenie Polski wynosi 280,00 zł. W przypadku chęci dostarczenia produktu poza granicę Polski, prosimy o bezpośredni kontakt: biuro@palenisko-ogrodowe.pl

5. Czy przy hurtowym zamówieniu palenisk lub paleniska z innym dowolnym produktem dostępnym w naszej ofercie np. oprawy oświetleniowej, przysługuje rabat na zamówienie?

Przy każdym hurtowym zamówieniu przysługuje rabat. W celu uzyskania informacji dotyczącej jego wysokości, prosimy o bezpośredni kontakt: biuro@palenisko-ogrodowe.pl

Przysługujący rabat jest zależny od ilości oraz rodzaju zamówionych produktów.

Prosimy mieć na uwadze, że w przypadku zamówienia dotyczącego różnego rodzaju produktów z naszej pełnej oferty dostępnej na stronie art-metal.pl, kwestie kosztów transportu mogą ulec zmianie. W tej sytuacji również prosimy o indywidualny kontakt pod wyżej wskazany adres e-mail.

6. Jakie są dostępne rodzaje palenisk?

W naszej ofercie wyróżniamy 3 główne typy palenisk, wyróżniające 10 rodzajów. Szczegóły znajdują się w pliku Katalog Palenisk 2023.

7. Jakie są dostępne wymiary paleniska ogrodowego?

Na chwilę obecną w naszej ofercie dostępny jest jeden rozmiar paleniska, tj. 120 cm szerokości blatu. W przyszłości planujemy rozbudować naszą ofertę o szerokość blatu palenisk wynoszącą 160 cm.

8. Czy możliwe są dodatkowe modyfikacje produktu, inne niż te dostępne w konfiguratorze?

Dostępne modyfikacje paleniska są jedynymi możliwymi do zrealizowania.

9. Jakie są zalecenia i przeciwskazania dotyczące użytkowania paleniska ogrodowego?

Pełna informacja dotycząca zaleceń i przeciwskazań w sprawie prawidłowego korzystania z produktu, uregulowana jest w Ogólnej Instrukcji Użytkowania. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

10. Ile czasu obowiązuje gwarancja?

Gwarancja przysługuje na 2 lata od dnia dostarczenia zamówienia pod wskazany przez Klienta adres.

11. Czy możliwy jest zwrot bez podania przyczyny?

Dokonanie zwrotu paleniska ogrodowego (bez podania przyczyny włącznie) jest możliwe wobec klientów, dla których nie została wystawiona faktura na firmę za zamówienie, w terminie 14 dni od dnia jego dostarczenia. Produkt nie może zostać rozpakowany, zatem nie może zostać użyty.